Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt  Gazeta RumskaMistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniach 03-04.04.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbył się już 06.04.2017 roku w Pucku.

Najlepsza ekipa z naszego Powiatu zajęła w tym turnieju drugie miejsce. W ścisłym finale naszych zawodów wystąpiło 6 najlepszych drużyn spośród 10, które wzięły udział w eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze były bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi – Lucyna Penkowska oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi (Anna Jałocha, Patrycja Bolin, Aleksandra Cichoń, Paulina Kielińska, Sandra Mazurek, Oliwia Olender, Patrycja Pranczka, Anna Romanow, Weronika Szczypior, opiekun drużyny – Robert Sawicki )

II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi
VI miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
VII miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
VIII miejsce – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Rumi
IX miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
X miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Rumi

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *