Modowa Rumia Kobiet  Gazeta RumskaModowa Rumia Kobiet

Minimalizm w szafie?
Ubierz się modnie na wiosnę!

Rumia, 23 kwietnia 2017 – Galeria Rumia rozpoczyna cykl spotkań, pt. „Rumia Kobiet”, podczas których poruszane będą tematy związane z kobiecością, zdrowiem, modą, pasją oraz wieloma innymi sprawami, które są ważne dla wszystkich Kobiet. To program stworzony z kobietami i dla kobiet!
Już 23 kwietnia zapraszamy na warsztaty modowe, pt. „Minimalizm w szafie? Ubierz się modnie na wiosnę!”.
Spotkanie poprowadzą Anna Oborska i Monika Jamrych – trenerki wizerunku i stylistki.

Nadejście ciepłych, wiosennych dni to doskonały moment, aby zrobić małe „przemeblowanie” naszej garderoby i zastanowić się co tak naprawdę jest nam potrzebne. Zmiana pory roku jest zawsze sporym wyzwaniem, jeśli chodzi o naszą garderobę. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać – my Ci w tym pomożemy” – mówi Anna Oborska.
Jeśli chcesz poznać swoje atuty, nauczyć się odpowiednio dobierać garderobę – tak, aby czuć się dobrze w swoim ciele, a także poznać triki, dzięki którym oczarujesz każdego mężczyznę – nie może Cię zabraknąć na naszych warsztatach!” – dodaje Monika Jamrych.

Warsztaty zapowiadają się bardzo ciekawie. Panie wybiorą się na poszukiwanie wiosennych nowinek, które odświeżą codzienny styl i sprawią, że każda z Pań poczuje się komfortowo i kobieco. Będzie można się również przekonać, że dodatki mają wielką moc i stanowią przysłowiową „wisienkę na torcie”.
Tego nie można przegapić! Na bezpłatne zamknięte spotkanie w Galerii Rumia można zapisywać się poprzez formularz konkursowy, który znajduje się stronie www.rumiakobiet.pl

Warsztaty, bony zniżkowe, oraz wspólne zakupy i niespodzianki…a przede wszystkim bardzo dużo fachowej i zaskakującej wiedzy oraz praktyki – tak w skrócie można podsumować nowy cykl kobiecych spotkań „Rumia Kobiet”.
Oprócz bezpłatnego uczestnictwa w warsztatach – Panie otrzymają również miłe upominki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *