Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej  Chłopców  Gazeta RumskaMistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 28.04.2017 roku na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choczewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 09.05.2017 roku w Wicku.

W zawodach wzięło udział ponad 90 uczestników, a zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie, która w całych rozgrywkach nie przegrała żadnego meczu. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze bardzo wyrównane. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Henryk Rynko oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół w Choczewie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choczewie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie (Szymon Baranowski, Kordian Bołtrukanis, Tomasz Chudziak, Paskal Czaja, Mateusz Furmann, Dawid Grzywacz, Marek Muller, Oskar Nikadon, Maciej Pawłowski, Maciej Zdziebłowski, opiekun drużyny – Jacek Rohde)
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Luzinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Choczewie
V miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie
VI miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie
VII miejsce – Szkoła Podstawowa w Szemudzie
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
IX miejsce – Szkoła Podstawowa w Łęczycach

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *