Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt  Gazeta RumskaMistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt

W dniu 27.04.2017 roku na boisku „Orlik” w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt. Turniej był eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 11.05.2017 roku również w Rumi.

Były to piąte Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w tej dyscyplinie sportu, która jest co raz bardziej popularna w naszym powiecie. W zawodach wzięło udział ponad 60 uczestniczek, a zwycięzcą turnieju została drużyna Gimnazjum nr 1 w Rumi. Poziom rywalizacji był bardzo dobry, a mecze były bardzo emocjonujące. Wszystkie spotkania rundy finałowej kończyły się rzutami karnymi. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Gimnazjum nr 1 w Rumi (Kamila Celmierowska, Patrycja Dysarz, Monika Formella, Maja Górska, Klaudia Hinz, Sara Kamińska, Kinga Kreft, Wiktoria Kuchta, Wiktoria Mucek, Natalia Żurawska, opiekun drużyny – Tadeusz Pepliński)
II miejsce – Gimnazjum nr 3 w Wejherowie
III miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
IV miejsce – Gimnazjum w Szemudzie
V miejsce – Gimnazjum w Luzinie
VI miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *