Zbiórka zabawek dla szpitala

Zbiórka zabawek dla szpitala

- kategoria Zdrowie, żywienie, ekologia
@Gazeta Rumska
Zbiórka zabawek dla szpitala  Zbiórka zabawek dla szpitala

Pokonajmy szpitalną nudę – zbiórka zabawek dla szpitala, nowych gier i puzzli dla małych pacjentów oddziału Onkologicznego i Hematologicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Wolontariusze z trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie rozpoczęli zbiórkę nowych gier i puzzli dla dzieci z Onkologicznego i Hematologicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Akcja trwa do 15 czerwca.

Zbiórka zabawek dla szpitala
Zbiórka zabawek dla szpitala

Jeszcze przez 2 tygodnie potrwa zbiórka zorganizowana przez wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie. Celem akcji „Pokonajmy szpitalną nudę – CZAS START” jest umilenie czasu spędzanego w szpitalu przez małych pacjentów Onkologicznego i Hematologicznego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. W tym celu wolontariusze zbierają nowe gry i puzzle, które dostarczą dzieciom wiele radości i pozwolą chociaż na chwilę zapomnieć o walce z chorobą.

Akcja trwa do 15 czerwca. Zebrane podarunki zostaną przekazane dzieciom oraz na świetlicę pod koniec miesiąca. Szczegółowe informacje na temat zbiórki można uzyskać pod numerem telefonu 503 090 907.

Zbiórka zabawek dla szpitala