METEORY - Marcelina Szroeder i Przemek Bruhn  METEORY - Marcelina Szroeder i Przemek Bruhn

Meteory czyli spadające gwiazdy, to symbol najskrytszych marzeń, tych o szczęściu i miłości. O tym właśnie jest najnowsza propozycja Marceliny Szroeder i Przemka Bruhna. Co łączy tych dwoje młodych ludzi? Oboje pochodzą z Kaszub, są finalistami kolejnych edycji konkursu „Kaszubski Idol”. Łączy ich też miłość. Do muzyki!

METEORY - Marcelina Szroeder i Przemek Bruhn
Marcelina Szroeder i Przemek Bruhn

 

Po finale Kaszubskiego Idola Weronika Korthals wpadła na pomysł, żeby połączyć mnie muzycznie ze zwyciężczynią poprzedniej edycji – Marceliną Szroeder. Od razu spodobał mi się ten pomysł, miałem okazję wcześniej usłyszeć głos Marceliny i byłem pewny, że efekt będzie niesamowity – mówi Przemek.
Bardzo dobrze współpracowało mi się z Przemkiem. Poza tym, ze jest naprawdę świetnym wokalistą, to mamy też prywatnie fajną, kumpelską relację – dodaje Marcelina.
W trakcie nagrań od Tadeusza Korthals wyszła propozycja zrealizowania spontanicznego klipu na łące przy studio w blasku zachodzącego słońca – relacjonuje Przemek.

METEORY – Marcelina Szroeder i Przemek Bruhn, (muz. Weronika Korthals, sł. Łukasz Tartas).

 

 

Marcelina i Przemek mają już na swoim koncie solowe nagrania (Marcelina Szroeder – „Niebieski ptak”; Przemek Bruhn – „Tylko bądź”, które podobnie jak w przypadku „Meteorów” wyszły spod skrzydeł Weroniki Korthals – Tartas (muz.), Łukasza Tartas (sł.) oraz Tadeusza Korthals (North Studio).

Mamy nadzieję, że „Meteory” obudzą w każdym tyle pozytywnych emocji co w nas! – mówią młodzi artyści.

Marcelina Szroeder – nastolatka z Parchowa. Uczennica drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie.
Chciałaby wydać swoją debiutancką płytę, uwielbia jeździć konno i tańczyć. W 2014 roku zdobyła tytuł Kaszubskiego Idola, a następnie brała udział w wakacyjnej trasie koncertowej „Kaszubski Idol Live”.
Śpiewa w rodzinnym zespole rockowym Rusland Trio, z sukcesami występowała na wielu konkursach wokalnych.

Przemek Bruhn – mieszkaniec Rumi. Studiuje Gospodarkę Przestrzenną na Politechnice Gdańskiej.
Zwycięzca konkursu „Kaszubski Idol 2016”. Obecnie bierze udział w wakacyjnej trasie koncertowej „Kaszubski Idol Live”. Miał przyjemność stanąć w chórku na jednej scenie wraz z zespołem Ira. Jest przedstawicielem młodego pokolenia, które nie zapominając o korzeniach wykonuje piosenki także w języku kaszubskim.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *