Impreza integracyjna zawodników UKS Olimpik Lubichowo  Impreza integracyjna zawodników UKS Olimpik Lubichowo

Dnia 20.06.2017 w miejscowości Wda odbyła się impreza integracyjna, będąca jednocześnie podsumowaniem sezonu zapaśniczego za pierwsze półrocze działalności zawodników i działaczy UKS Olimpik Lubichowo.

Spotkanie miało charakter rekreacyjny, odbywało się w gronie zawodników, ich rodzin i znajomych. Był to doskonały czas na podsumowania półrocza i wręczenia nagród. Zawodnicy w tym okresie wystartowali w sześciu turniejach zapaśniczych, o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim jak i międzynarodowym, zdobywając 27 medali oraz 2 puchary zdobyte za trzecie miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Trener zawodników Seweryn Murawski podczas spotkania podziękował zawodnikom za treningi oraz walki, Rodzicom i Sponsorowi za wsparcie działalności klubowej, szczególnie ze strony Firmy Prywatnej Vega z Rumi. Medale zawodnikom wręczyła Magdalena Głodek Srebrna Medalistka Mistrzostw Polski Seniorek w Zapasach Kobiet, zawodniczka Bloczek Team Pelplin. Życzymy wszystkim zapaśnikom, sportowcom i działaczom naładowania akumulatorów podczas wakacji, doskonalenia formy podczas obozów sportowych oraz udanego wypoczynku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *