Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w akcji edukacyjnej!

Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w akcji edukacyjnej!

- kategoria Zdrowie, żywienie, ekologia
@Gazeta Rumska
Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w akcji edukacyjnej! Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w akcji edukacyjnej!

Już w najbliższy weekend Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkie panie do udziału w spotkaniu w ramach kampanii „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama!”. Uczestniczki będą mogły dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać samodzielnie badanie, które jest najważniejszym elementem profilaktyki raka piersi, a także wziąć udział w mini sesji fotograficznej i konkursie. Wstęp wolny.

Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w akcji edukacyjnej!

Rak piersi jest jednym z najczęstszych nowotworów u kobiet. Wczesne wykrycie tej choroby, pozwala uniknąć powikłań i przerzutów, co z kolei daje większe szanse na wyleczenie. Dlatego organizatorzy spotkania w ramach cyklu „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama”, która 29 i 30 lipca odbędzie się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, będą przekonywali uczestniczki, jak ważna jest profilaktyka i prawidłowe samobadanie piersi. Na specjalnym stanowisku wyposażonym w fantomy panie nauczą się, jak prawidłowo przeprowadzać samodzielne badanie piersi, jako pierwszy krok profilaktyki raka piersi. Wśród fantomów są takie, które odzwierciedlają zdrową pierś oraz z guzkiem.

Dla uczestniczek spotkania przygotowano także miłe niespodzianki. Panie będą mogły wziąć udział w mini sesji fotograficznej, do której przygotuje je obecna na miejscu wizażystka. Każda fotografowana otrzyma w prezencie trzy zdjęcia.

Uczestniczki będą mogły również wziąć udział w specjalnym konkursie. Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy udać się do strefy konkursowej i wziąć udział w nagraniu, podczas którego trzeba będzie przekonać inne kobiety do regularnego, samodzielnego badania piersi. Komisja konkursowa wyłoni najlepsze pięć nagrań, których uczestniczki otrzymają atrakcyjne nagrody.

Spotkanie w ramach kampanii „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama” odbędzie się 29 i 30 lipca 2017 roku w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi w godzinach 11.00-17.00. Wstęp wolny.

Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w akcji edukacyjnej!