Ale Meksyk! Czyli Wojciech Cejrowski boso do Rumi! Bilety dla Czytelników!  Ale Meksyk! Czyli Wojciech Cejrowski boso do Rumi! Bilety dla Czytelników!

16 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 19:00 w Hotelu SPA Faltom odbędzie się występ dziennikarza i podróżnika Wojciecha Cejrowskiego pt. „Ale Meksyk!”.

Organizator występu przeznaczył dla naszych Czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia na ten występ. W losowaniu zaproszeń wezmą osoby które do 14 sierpnia (do godz. 11.00) wyślą na adres redakcja@gazetarumska.pl odpowiedź na pytanie: czy w Gazecie Rumskiej był już kiedyś opublikowany wywiad z Wojciechem Cejrowskim?
Osoby które nie wygrają biletów na występ, wezmą udział w losowaniu 5 kompletów (tom 1 i 2) książek o historii Rumi.

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.
Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

Zapraszamy na ten pełen emocji i wrażeń występ Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika:

16 sierpnia 2017 r. (środa), godz. 19:00, Hotel SPA Faltom (ul. Grunwaldzka 7), Rumia.

Bilety na wydarzenie w cenie 65 zł można nabyć na portalach: kupbilecik.pl, biletos.com oraz w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Rumi (ul. Mickiewicza 19, pn. – pt. w godz. 9:00 – 14:00, tel. 58 671 07 37).
Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl.

Wojciech Cejrowski to podróżnik, badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society). Od 1995 roku nieprzerwanie daje występy kabaretowe w amerykańskim stylu stand up comedy – jeden człowiek z mikrofonem. Występował na terenie całej Polski, Kanady, USA oraz Australii, a także w ośrodkach polonijnych we Francji i Szwajcarii. Wojciech Cejrowski odwiedził czterdzieści krajów na sześciu kontynentach, autor siedmiu książek, laureat wielu nagród i wyróżnień. Zorganizował i poprowadził dwadzieścia cztery ekspedycje. Dociera tam, gdzie nie docierają inni.

Zdjęcia: www.cejrowski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *