90 Days To New You - podsumowanie programu

90 Days To New You - podsumowanie programu

- kategoria Zdrowie, żywienie, ekologia
@Gazeta Rumska
90 Days To New You - podsumowanie programu  90 Days To New You - podsumowanie programu

W sobotę 19 sierpnia w Tonezone Fitness Multiplex w Gdańsku odbyła się Gala Tonezone Fitness Multiplex.

Podczas Gali miało miejsce ogłoszenie wyników 4. edycji programu metamorfozy - 90 Days To New You. Jest to program w którym uczestnicy w ciągu 90-ciu dni ćwiczą wg. specjalnych zaleceń, aby osiągnąć zamierzony efekt. Podczas czwartej edycji wszyscy startujący w programie zrzucili razem w sumie 56 kg masy ciała! Chętni brali udział w programie w grupach kilku osobowych, ćwicząc pod okiem doświadczonych trenerów, tak aby mieć pewność zdobycia zamierzonego wyniku. Wśród nich była jedna osoba która nie zamierzała schudnąć lecz przytyć i dokładnie to jej się udało.

Podczas podsumowania wręczano nagrody dla najbardziej wytrwałych i ambitnych uczestników programu zdrowotnego 90 Days To New You.

Nagrodzono osobę która zrzuciła najwięcej zbędnych kilogramów, czy też osobę która miała 100% frekwencję! Wyróżniono również trenerów którzy poświęcali wiele swojego czasu, także po treningach, aby doprowadzić swoich podopiecznych do sukcesu. Nie było w tym programie żadnych ograniczeń wiekowych, więc przekrój wieku uczestników był ogromny.

Podczas Gali nie tylko podsumowano wyniki ćwiczących, odbył się również "mini pokaz mody", w którym brali udział jako modele i modelki trenerzy i członkowie klubu Tonezone, zbierano datki do puszek i odbyła się aukcja na której sprzedawano różne przedmioty a cały jej dochód przeznaczono na pomoc dla zwierząt. Chętni mogli pograć w bowling, skosztować drinków i napojów energetyzujących czy dietetycznych potraw. Po części podsumowującej działalność Tonezone, na dachu galerii "Metropolia" odbył się pokaz w stylu "fire show" a podczas całej Gali bawiono się znakomicie aż "do białego rana".

Galeria zdjęć Organizatora

90 Days To New You - podsumowanie programu