Osoby niepełnosprawne na rynku pracy – prewencja wypadkowa  Osoby niepełnosprawne na rynku pracy – prewencja wypadkowa

Prawo, organizacja stanowiska pracy, a także wypadki i zagrożenia. To tylko część z tematów, które poruszane będą podczas bezpłatnego seminarium „Osoby niepełnosprawne na rynku pracy – prewencja wypadkowa” organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Spotkanie odbędzie się 10 października w godzinach od 9.00 do 15.00 w sali konferencyjnej Wejherowskiego Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 255. Podczas spotkania będzie okazja, żeby posłuchać i porozmawiać osobiście ze specjalistami z Centrum Integracja Gdynia (prawnikiem, psychologiem, specjalistą ds. niepełnosprawności), zajmującymi się na co dzień aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością. Będzie też możliwość kontaktu ze specjalistą z PFRON, zajmującym się dofinansowaniami wynagrodzeń takich pracowników.

Seminarium przeznaczone jest zarówno dla osób z niepełnosprawnościami poszukujących pracy, jak i dla pracodawców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Poza rolą informacyjną pełni ono funkcję łączenia środowiska, wymiany doświadczeń i kontaktów.

W dobrej atmosferze, przy filiżance kawy warto rozwiać wątpliwości i poszerzyć wiedzę o najnowsze rozwiązania.
Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc dobrze jest wcześniej potwierdzić swoje przybycie pod adresem mailowym gdynia@integracja.org

Budynek jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.
W zgłoszeniu należy również zaznaczyć ew. potrzebę tłumaczenia seminarium na Polski Język Migowy.

Krzysztof Cieszyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *