Spotkanie autorskie z Karoliną Janowską w Filii nr 4 MBP Rumia  Spotkanie autorskie z Karoliną Janowską w Filii nr 4 MBP Rumia

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi, Filia nr 4 (ul. Górnicza 19), zaprasza 11 października o godzinie 17:30 na spotkanie autorskie z rumską pisarką Karoliną Janowską. Spotkanie będzie dotyczyło trzeciej części Opowieści Celtyckich - Cena Przywództwa.

Spotkanie autorskie z Karoliną Janowską w Filii nr 4 MBP Rumia

Autorka o sobie:

Od 1988 roku mieszkam w Rumi. W tym samym roku zostałam zapisana do biblioteki, której filia mieściła się wówczas na ulicy Dąbrowskiego. Ukończyłam Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące. Jestem absolwentką filologii klasycznej na UG i wielką miłośniczką antyku. Obecnie studiuję iberystykę na UG. Pisać zaczęłam w 4 klasie szkoły podstawowej w ramach lekcji polskiego. Pierwszą książkę - Opowieści Celtyckie Początek wydałam w 2009 roku w wydawnictwie NovaeRes. W kolejnych latach ukazała się druga część - Opowieści Celtyckie Droga do Władzy oraz Blask Trawy Pampasowej.

Pracuję w PKP CARGO S.A., wcześniej pracowałam jako nauczyciel języka łacińskiego w II LO w Rumi. Od stycznia tego roku jestem szczęśliwą mamą Olafka. Moją pasją są podróże, literatura, historia starożytna i języki obce.

Wstęp wolny!
Zapraszamy!
11.10., godz. 17:30 MBP Rumia Filia nr 4, ul. Górnicza 19.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *