Otwarcie salonu Agata S.A. w Rumi  Otwarcie salonu Agata S.A. w Rumi

Salony Agata są jednym z czołowych dystrybutorów mebli i akcesoriów wnętrzarskich w Polsce. Zgodnie z zapowiedziami właścicieli firmy sieć jest w fazie intensywnego rozwoju i do 2020 roku planuje budowę 3 nowych salonów rocznie. Najnowsza inwestycja powstała w Rumi, wzmacniając tym samym pozycję marki na terenie Pomorza.

Oficjalne otwarcie Salonu nastąpi 13 października. Przez cały weekend na mieszkańców Rumi i okolic czekać będą liczne atrakcje i oferty promocyjne. Nowy Salon Agata w Rumi ma powierzchnię ponad 15 000 m kw., a jego budowa rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku i trwała 10 miesięcy. Firma prowadzi wszystkie swoje inwestycje w formie nadzoru inwestorskiego, czyli bez wsparcia generalnego wykonawcy.

Jesteśmy firmą z tradycjami, dlatego otwarcie nowego salonu to dla nas każdorazowo powód do dumy. Nowa inwestycja to też znaczące wydarzenie dla lokalnej społeczności. Dołożę wszelkich starań, aby odpowiadać na potrzeby mieszkańców i spełniać ich oczekiwania względem naszej marki – komentuje Marcin Plecke, dyrektor salonu w Rumi.

Nowe Salony Agata są budowane przy poszanowaniu środowiska i z uwzględnieniem kosztów przyszłej eksploatacji budynków. Dlatego w inwestycji na terenie Rumi zastosowano energooszczędne oświetlenie LED, zarówno w obrębie salonu, jak i w magazynie oraz wszystkich pomieszczeniach socjalnych. Firma przestrzega zasad świadomego gospodarowania odpadami zarówno w trakcie budowy jak również w okresie eksploatacji obiektu. W ramach tych działań jest odpowiedzialna za całoroczne utrzymanie swoich terenów zielonych.

Zrekrutowaliśmy m.in. sprzedawców, kasjerów, magazynierów, serwisantów, projektantów mebli kuchennych czy specjalistów ds. dokumentacji księgowej. Wachlarz stanowisk przy tak dużej skali inwestycji jest na tyle szeroki, że szansę na rozwój kariery będą miały zarówno osoby z doświadczeniem, jak i rozpoczynające pracę zawodową – komentuje Anna Czerwonko, Kierownik ds. HR w Salonach Agata.

Nowy Salon Agata w Rumi to ponad 100 dodatkowych miejsc pracy w regionie. Pojawienie się dużej marki w danym mieście przynosi wymierne korzyści dla społeczności lokalnej, nie tylko ze względu na ułatwienie dostępu do oferty danej firmy, ale w dużej mierze właśnie z uwagi na zapotrzebowanie na pracowników.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *