Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców  Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców

W dniu 20.10.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się 27.10.2017 roku również w Rumi.

W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej z Rumi, która w całym turnieju nie przegrała żadnego spotkania. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszego zespołu w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce - Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Maksymilian Adamczyk, Tymon Doan, Jan Górecki, Robert Gronowski, Franciszek Kisielewski, Marek Kokoszczyński, Stanisław Kołowrocki, Jan Mączkowski, Mateusz Rozmysłowicz, Łukasz Rybiński, – opiekun drużyny – Andrzej Rybiński)
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Orlu
III miejsce – Szkoła podstawowa w Kębłowie
IV miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Strzebielinie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie
VII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *