Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 23.10.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się na terenie naszego powiatu.

W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie, która po emocjonującym meczu finałowym pokonała Szkołę Podstawową nr 8 w Wejherowie Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze były bardzo wyrównane. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie – Piotr Litwin oraz organizator zawodów – Arkadiusz Szlas. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Oliwia Bujak, Aleksandra Dominik, Joanna Kołodzik, Karolina Matyszewska, Amelia Mudlaff, Oliwia Neubert, Patrycja Synowiecka, Julia Trzcińska, Oliwia Wieczorek, Barbara Wróblewska, Sabina Wróblewska, Adriana Zalewska – opiekunowie drużyny – Izabela Gondek oraz Ewa Nowotarska)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolszewie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
VII miejsce - Szkoła Podstawowa w Bożympolu Wielkim

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *