Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców  Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców

W dniu 27.10.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 15.11.2017 roku również w Rumi.

W rywalizacji wzięły udział 4 drużyny, które reprezentowały powiaty: wejherowski, pucki, lęborski oraz kartuski. Zwycięzcą turnieju został zespół gospodarzy, czyli Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi. Poziom zawodów stał bardzo dobrym poziomie, a mecze były emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami oraz dyplomami które wręczał : organizator zawodów – Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Maksymilian Adamczyk, Tymon Doan, Jan Górecki, Robert Gronowski, Franciszek Kisielewski,Marek Kokoszczyński, Stanisław Kołowrocki, Jan Mączkowski, Mateusz Rozmysłowicz, Łukasz Rybiński, – opiekun drużyny – Andrzej Rybiński)

II miejsce – Parafialna Szkoła Podstawowa w Żukowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Starzynie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *