Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców

W dniu 30.10.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się na terenie naszego powiatu.

W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie, która po emocjonującym meczu finałowym pokonała Szkołę Podstawową nr 10 w Rumi dopiero po serii rzutów karnych. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze były bardzo wyrównane.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Paweł Dudko, Kacper Grzywacz, Tomasz Jędrzeczyk, Patryk Kurpet, Wiktor Lesnau, Maciej Pełkowski, Jakub Pieniążk, Cyprian Schroder, Karol Skoczke, Dawid Styn – opiekunowie drużyny – Marcin Piekut oraz Jacek Stawiasz)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Łęczycach
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolszewie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
VII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *