Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas – Łoniewską w ramach DKK  Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas – Łoniewską w ramach DKK

Stacja Kultura – Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gdańsku zaprasza 10 listopada o godz. 18.30 do rumskiej biblioteki (ul. Starowiejska 2) na spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas – Łoniewską, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkanie ma charakter otwarty.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas – Łoniewską w ramach DKK

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławska pisarka, pisząca książki łączące sensacje, kryminał z romansem, zwana przez swych czytelników „Dilerką Emocji”. Zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”. Obecnie autorka ponad dwudziestu bestsellerowych powieści i współautorka kilku antologii. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, promuje także literaturę zagraniczną, również debiuty w projekcie „Pisarka czyta”. Wspiera fundacje pro zwierzęce i schroniska, zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę w akcji „Karma zamiast Kwiatka”.

Wstęp wolny!
10.11. 2017, godz. 18:30
Stacja Kultura, Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *