Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców  Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

W dniu 06.11.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się na terenie powiatu kartuskiego.

W rywalizacji wzięło udział ponad 20 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa nr 1 z Rumi, która będzie reprezentować nasz powiat na Półfinale Wojewódzkim. Poziom zawodów stał na wysokim poziomie, a liczba szkół uczestniczących w turnieju świadczy o dużym zainteresowaniu tą dyscypliną sportu w naszym powiecie.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi (Paweł Kojałowicz, Paweł Szornak – opiekun drużyny Piotr Taube)
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Orlu
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Choczewie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie
VII miejsce – Samorządowa Szkoła podstawowa w Gniewinie
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa w Pobłociu

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *