Rewelacyjne szkolenie z piłki ręcznej w Bolszewie

Rewelacyjne szkolenie z piłki ręcznej w Bolszewie

- kategoria Sport
@Gazeta Rumska
Rewelacyjne szkolenie z piłki ręcznej w Bolszewie  Rewelacyjne szkolenie z piłki ręcznej w Bolszewie

W dniu 23.11.2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bolszewie (byłe Samorządowe Gimnazjum) odbyło się szkolenie z zakresu piłki ręcznej. Głównym organizatorem tego spotkania był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie, natomiast zajęcia prowadził trener Kadry Polski Juniorów w Piłce Ręcznej – Pan Dariusz Tomaszewski.

W szkoleniu wzięło udział ponad 50 osób. Wśród słuchaczy byli nauczyciele oraz działacze sportowi z terenu całego powiatu wejherowskiego. Grupę treningową stanowili uczniowie powiatowych szkół ponadgimnazjalnych, dziewczęta z ZSP nr 4 w Wejherowie, natomiast chłopcy z ZSP nr 3 w Wejherowie.

Celem tego spotkania była promocja tej dyscypliny sportu oraz opanowanie metod nauczania dzieci i młodzieży podstawowych elementów koniecznych do gry w piłkę ręczną.

Kolejnym szkoleniem organizowanym przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie dla nauczycieli z terenu powiatu wejherowskiego będzie szkolenie z zakresu piki siatkowej, które odbędzie się w przyszłym roku oraz wielka Promocja akcji „Stop z zwolnieniom z WF – U. Poprzez szkolenia staramy się udoskonalić i wzbogacić warsztat pracy nauczycieli oraz trenerów, nie tylko zatrudnionych w PZPOW w Wejherowie. Każdorazowo zapraszamy także do wzięcia udziału w naszych projektach szkoleniowych, wszystkich zainteresowanych nauczycieli z terenu całego powiatu wejherowskiego.

Bartłomiej Woźniak

Rewelacyjne szkolenie z piłki ręcznej w Bolszewie