Mikołajki w Stacji Kultura!

Mikołajki w Stacji Kultura!

- kategoria Stacja Kultura
@Gazeta Rumska
Mikołajki w Stacji Kultura!  Mikołajki w Stacji Kultura!

Uwaga! Uwaga! Informujemy, że do Stacji Kultura dotarł telegram od samego Świętego Mikołaja!

Kochane Dzieci!
STOP
Tu Święty Mikołaj!
STOP
Informuję, że w tym roku w Stacji Kultura świętujemy Mikołajki przez kilka dni!

Oto program:

5 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy do Stacji Kultura na familijny wieczór z filmem niespodzianką! Właśnie tego dnia dolna sala konferencyjna biblioteki przekształci się w salę kinową i w magiczny sposób przeniesie widownię w czas Świąt Bożego Narodzenia. Gwarantujemy wspaniałą zabawę na seansie zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Tytułu niespodzianki nie zdradzamy, ale możemy szepnąć słówko o tym, że bohater filmu wybiera się w nieoczekiwaną, pełną przygód podróż, by ponownie odnaleźć sens i magię Świąt Bożego Narodzenia.
Wstęp wolny!

6 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na wernisaż aniołów ceramicznych pt. "Poruszone", połączony z recitalem zespołu Double Flow, czyli Moniki Białogłowy i Jakuba Hinca oraz Świąteczny Kiermasz Rękodzieła Artystycznego.
Podczas kiermaszu oprócz aniołów będzie można kupić również kartki świąteczne i ozdoby zrobione przez Teresę Stajnke- uczestniczkę warsztatów ceramicznych prowadzonych przez Beatę Wysocką- Turek w Stacji Kultura.
Wstęp wolny!

9 grudnia od godziny 10:00 zapraszamy do wypożyczalni głównej na drugą część Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła Artystycznego oraz również o 10:00 na warsztaty „Wymaluj sobie porcelanę na Święta”, które organizuje StudioB Ceramika. Na zajęcia obowiązują zapisy: studiob@vp.pl

Zapraszamy!
5 i 6 grudnia o godz. 18:00 oraz 9 grudnia od godz. 10:00 Stacja Kultura, Starowiejska 2, Rumia Dworzec PKP
Mikołajki w Stacji Kultura!