Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Futsalu Chłopców  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Futsalu Chłopców

W dniu 04.12.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Futsalu Chłopców.

Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się w 08.12.2017 roku w Lęborku.

W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Samorządowa Szkoła Podstawowa z Kostkowa, która nie przegrała w całym turnieju żadnego meczu. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Paweł Dudko, Kacper Grzywacz, Tomasz Jędrzeczyk, Wiktor Lesnau, Maciej Pełkowski, Jakub Pieniążk, Dawid Plackowski, Cyprian Schroeder, Dawid Styn, Miłosz Waraksa, opiekunowie zespołu – Jacek Stawiasz oraz Marcin Piekut)
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Szemudzie
V miejsce – Salezjańska Szkoła Podstawowa w Rumi
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
VII miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolszewie

Bartłomiej Woźniak, Andrzej Byczkowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *