Zanim będzie za późno

Zanim będzie za późno

- kategoria Aktualności, Felietony, recenzje
@Gazeta Rumska
Zanim będzie za późno

Że prawie nastąpił koniec Zachodniej Europy, chyba już wszyscy widzą. Nastąpiło to po przyjęciu muzułmanów do Europy. Bez żadnego wystrzału wlała się masa ludzi o odmiennej mentalności na zaproszenie przedstawicieli rządu niemieckiego! Naszą uległość, czytaj gościnność, odczytują jako słabość i poddanie się. Prawie wszystkich zamachów w krajach europejskich dokonują muzułmanie! Większość przedstawicieli europejskich rządów twierdzi, że zamachy nie mają nic wspólnego z islamem. Warto zastanowić się czym jest islam, jakie jest jego serce. Koran, święta księga muzułmanów, Sira – życiorys Mahometa oraz Hadisy – przypowieści z jego życia to taka "święta" trylogia islamu.

Gdy zapoznamy się z treścią Koranu, widzimy że całe życie Mahometa było pełne gwałtu, przemocy, morderstw. W przypadku nie dostosowania się do praw Koranu, człowiekowi grozi utrata zbawienia wiecznego. Mahomet ze swoimi wyznawcami seryjnie dopuszczał się gwałtów na tysiącach kobiet i mężczyzn. Potrafił w jeden dzień zamordować całe plemię żydowskie. Najmniejsza oznaka słabości i sprzeciwu była krwawo karana.

Proszę sięgnąć pamięcią, co stało się w roku 2015 w Paryżu, w redakcji gazety Charlie Hebdo. Za ironiczny rysunek Mahometa islam dokonał krwawego odwetu w postaci zamachu terrorystycznego, w którym ucierpiało wielu niewinnych ludzi. I to ma być religia pokoju?! Jest to również religia rozpusty! Według Mahometa i Koranu, muzułmanin może mieć cztery żony, ale także wszystkie kobiety „które zagarnie jego prawica”, czyli branki wojenne. Wiele kobiet w Europie jest traktowanych jako „branki”. Spójrzmy na zabawy sylwestrowe w Europie Zachodniej. Kobiety tam są molestowane seksualnie i gwałcone, a przedstawiciele rządów chowają głowę w piasek i niczego złego w tym nie widzą! Skandal albo brak poczucia swoich narodowych wartości.

Według islamu, kobieta to „dwunożna zwierzyna łowna”, z którą można zrobić wszystko. Czternaście wieków historii islamu to czas nieustającej przemocy i gwałtów. To właśnie w państwach gdzie władzę mają muzułmanie, obowiązuje prawo Szariatu, według którego kobiety i niemuzułmanie mają statut podludzi, a za porzucenie islamu czy małżeństwo z innowiercą obowiązuje kara śmierci!

Islam jednoznacznie pokazuje, że jest religią podboju całego świata oraz religią wojny. Trzeba być ślepym, aby tego nie widzieć. Jest wiele sprzeczności pomiędzy Koranem mekkańskim a medyńskim. Koran mekkański był pisany podczas pobytu Mahometa w Mekce gdzie był on łagodnym i tolerancyjnym człowiekiem. Natomiast w Medynie stał się okrutny i bezwzględny.

Będąc w Izraelu, gościłem u Sióstr Elżbietanek, które mają dom pomocy sierotom i ubogim dzieciom arabskim na Górze Oliwnej. Matka przełożona tego domu opowiedziała mi jako przestrogę historię młodego muzułmanina, który nauczył się tam czytać, pisać i zawodu. Pewnego razu po upływie paru lat postanowił odwiedzić Siostry. Podczas poczęstunku stwierdził, że już niedługo przyjdzie czas porachunków. W sobotę zamordują Żydów, a w niedzielę Chrześcijan. Siostra przerażona tym stwierdzeniem, zadała mu pytanie, czy ją także zamorduje. On po chwili zastanowienia stwierdził ze stoickim spokojem, że tak. Po chwili dodał, „nie martw się, zrobię to szybko, abyś nie cierpiała!”

W imię czego mamy stosować multi-kulti w naszej Ojczyźnie? Polska przez wiele lat była najeżdżana przez hordy tatarskie. A przecież to islam. Ja chcę bezpiecznej Polski dla moich dzieci i wnuków. Obecny rząd mi to zapewnia! Poprzedni rząd PO chciał nas wpuścić w przysłowiowy kanał. Widocznie nie umieją liczyć! Siedem tysięcy muzułmanów w przeciągu paru lat urasta do 14 a w porywach 20 tysięcy. Następnie więcej, więcej i więcej. Przeciętna rodzina muzułmańska posiada czworo dzieci, wielu wujków, dziadków i rodzeństwa. Jak mówią sami Izraelczycy – muzułmanie to tykająca bomba rozrodcza. I to, co wcześniej napisałem, świadczyć może o hipokryzji, zakłamaniu, nieuczciwości poprzedniego rządu „platformersów” (PO).

Trzeba się bardzo mocno zastanowić nad najbliższymi wyborami do naszej małej Ojczyzny, jaką jest Rumia.

Serdecznie pozdrawiam.

Mirosław Słowikowski

Zanim będzie za późno