Rumia sportem stoi

Rumia sportem stoi

- kategoria Aktualności, Miasto, Sport
@Gazeta Rumska
Rumia sportem stoi

Osoby najbardziej zasłużone w naszym mieście w dziedzinie sportu zostały odznaczone podczas Rumskiej Gali Sportu 2018.

Impreza odbyła się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Obecni na niej byli przedstawiciele władz samorządowych: burmistrz Michał Pasieczny, przewodniczący Rady Miejskiej Ariel Sinicki, rumscy radni i reprezentanci Starostwa Powiatowego: Jacek Thiel oraz wicestarosta wejherowski Witold Reclaf.

Osoby związane z rumskim sportem zostały uhonorowane nagrodami, dyplomami oraz statuetkami. Byli wśród nich sponsorzy, trenerzy, sportowcy (zarówno ci młodsi, jak i seniorzy). Jednym z gości był Rafał Siemaszko (piłkarz Arki Gdynia, który swoją karierę rozpoczynał w Orkanie Rumia). Za całokształt działalności wyróżniono: Rumski Klub Sportowy, UKS „SIÓDEMKA” Rumia i Jolantę Król. Za międzynarodową promocję miasta nagrodzono Klub jazdy figurowej „SPIN ON ROLLS”, UKS MASTA DANCE, Stowarzyszenie Tańca SPIN RUMIA. Najlepszym Trenerem Roku 2017 został Piotr Netter, a sportowcem Alan Woś.

Podczas uroczystości nie zabrakło występów muzycznych i poczęstunku dla wszystkich obecnych gości.

 

Rumia sportem stoi

1 Comment

  1. Stowarzyszenie Przeciwdziałaniu Korupcji

    RUMSKI BURMISTRZ I W-CE STAROSTA UŚMIECH MAJĄ JAK BANANY BO TYLKO TO UMIEJĄ NIC WIĘCEJ NAWET ZA TAKIE SŁOWA BURMISTRZ MIASTA RUMI ZŁOŻYŁ NA MNIE ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY REJONOWEJ W WEJHEROWIE BYŁO ICH 7-ZAWIADOMIEN ALE WSZYSTKIE ZOSTAŁY UMORZONE I TYLKO ZROBIŁ ŻE SIEBIE POŚMIEWISKO . JAK SOBIE NIE POZWOLĘ OD ŻADNEJ WŁADZY NAPLUĆ NA GŁOWĘ .

Komentowanie wyłączone