Fotobalans – studio fotograficzne mieszczące się w Rumi przy ul. Wybickiego 18

Fotobalans – studio fotograficzne mieszczące się w Rumi przy ul. Wybickiego 18

- kategoria Aktualności, Ciekawostki, Rumscy artyści
Fotobalans – studio fotograficzne mieszczące się w Rumi przy ul. Wybickiego 18 Fot. Fotobalans

Fotografia to nasze marzenia, pasja która nas połączyła… wspólnie zatrzymujemy w kadrze najpiękniejsze chwile, coś niemożliwego, co można uchwycić i zapamiętać takim jakie jest: radość małego dziecka w pięknych dużych oczkach, miłość dwojga kochających się serc, dłonie splecione ze sobą na zawsze. Fotografia to coś, co sprawia że nasza praca to czysta przyjemność. Realizujemy projekty z zakresu fotografii produktowej, dziecięcej, reportażowej wizerunkowej a także fotografii wnętrz. Posiadamy w pełni wyposażone studio, gwarantujemy kompleksową i terminową obsługę każdego zlecenia.

Kilka słów o fotografii dziecięcej – noworodkowej.

Wstępny termin sesji noworodkowej ustalam, kiedy maleństwo jest jeszcze w brzuszku. Natomiast dokładną datę zaraz po narodzinach dziecka. Najlepiej zaplanować ją między 5 a 21 dniem życia dziecka. Później stają się one bardziej aktywne i wrażliwe, śpią dużo czujniej i niechętnie poddają się delikatnemu układaniu do zdjęć. Zachęcam do kontaktu w ciągu trzech pierwszych dni od narodzin dziecka. Na sesje dziecięce zapraszam dzieci w każdym wieku.

Mogę dla Was wykonać zdjęcia z okazji urodzin, roczku, Komunii Świętej. Jest to wspaniały pomysł na wykonanie cudownych, pamiątkowych fotografii. Proponuję zabrać ze sobą zestaw ubrań bez dużych aplikacji i nadruków, w łagodnych pastelowych odcieniach. Idealnie sprawdza się huśtawka zawieszona w naszym studio, zdjęcia które na niej wykonuje wychodzą oryginalne a co więcej sprawiają dużo radości moim małym modelom.

Sesje ciążowe

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Warto mieć pamiątkę z tego wspaniałego okresu. Najlepiej wykonać je w 7 – 8 miesiącu ciąży. Możemy zrobić piękne zdjęcia u nas w studio, w plenerze lub w domu. Wykonuję również sesję rodzinne, to niezwykła pamiątka oraz świetna zabawa dla całej rodziny. Podczas takiej sesji chcę uchwycić momenty z Waszego życia. Wasze szczęście i miłość w codziennych sytuacjach.

Zapraszam również do studio na wyjątkowe sesje kobiece

Sesja mająca na celu uchwycić Twoje piękno. Zakres sesji zależy od Ciebie. Mogą to być piękne portrety lub zdjęcia buduarowe – więcej zmysłowości, koronki, zdjęcia w bieliźnie. To te zdjęcia przy których mocniej zabije serce. Taka sesja może odbyć się u Ciebie u domu, możemy też zrobić zdjęcia w plenerze, jednak najczęściej wybierane jest studio, gdzie może to być typowo studyjna sesja zdjęciowa na jednolitym tle lub na tle fotograficznym z grafiką.

Możesz do sesji przygotować rzeczy, które zawsze chciałaś ale nie miałaś odwagi założyć: bieliznę, w której czujesz się zmysłowa i piękna, wyjątkową sukienkę którą zachowujesz na te okazje, kiedy chcesz kogoś olśnić. Jest to również idealna okazja, aby pobuszować po sklepach i wybrać coś niesamowitego. Z doświadczenia wiem, że przychodzicie na sesje z walizką pełną ubrań i razem przed zdjęciami wybieramy to, co najlepiej się sprawdzi.

Studio jest otwarte w godzinach 10-18, w tygodniu natomiast w soboty od 10-15.

Na miejscu wykonujemy zdjęcia dokumentowe, do dowodu, paszportu, legitymacji czy tez wizy.

Można u nas również wywołać zdjęcia. Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy aplikację na telefon, aby można było wysyłać do nas zdjęcia prosto z telefonu. Aplikacja nazywa się MobilePhotoKiosk i wystarczy wpisać nasz kod : 1350.

Od razu pojawi się nasze studio i już można wysyłać do nas zdjęcia oraz zamawiać fotogadżety.

Jest możliwość przesłania nam zdjęć do wydruku oraz zamówienia fotogadżetów poprzez naszą stronę internetową.
www.fotobalans.com.pl w zakładce „sklep”.

Fotobalans

Fotobalans – studio fotograficzne mieszczące się w Rumi przy ul. Wybickiego 18