Mistrzynie z Rumi!

Mistrzynie z Rumi!

- kategoria Aktualności, Sport
@Gazeta Rumska
Mistrzynie z Rumi!

SPIN

Ogromny sukces "Spinki" odniosły w grupie 15+. Jest to bardzo trudna kategoria. Tancerki z grupy SPIN wywalczyły w niej 3 miejsce spośród 10 grup w stylu jazz dance!

Na podium stanął również duet contemporary ballet (kategoria do 11 lat). Srebro zdobyła Maja Skiba i Aleksandra Grubba.

Wyniki SPIN:

- WICE MISTRZOSTWO POLSKI small teams contemporary ballet 12-15 lat, SPINKI 1
- WICE MISTRZOSTWO POLSKI small teams contemporary ballet 7-11 lat, SPINKI 2
- WICE MISTRZOSTWO POLSKI showcases contemporary ballet 7-11 lat, SPINKI 2
- WICE MISTRZOSTWO POLSKI formacja contemporary ballet 12-15 lat, SPINKI 1
- WICE MISTRZOSTWO POLSKI duet contemporary ballet 7-11lat, Maja Skiba i Aleksandra Grubba
- WICE MISTRZOSTWO POLSKI formacja jazz dance 12-15 lat, SPINKI 1
- 3 MIEJSCE formacja jazz dance 15+, SPIN
- 4 MIEJSCE formacja jazz dance 7-11 lat, SPINKI 2
- 5 MIEJSCE duet jazz dance 15+, Justyna Labudda i Justyna Kołakowska
- 7 miejsce mini formacja jazz dance 12-15 lat, SPINKI 1
- 7 miejsce formacja contemporary ballet 15+, SPIN
- 7 miejsce small teams contemporary ballet 15+, SPIN

UKS Masta Dance Mistrzyniami Polski!

Zespoły Czarownice i Shadow przywiozły 12 medali.

Przez dwa dni 2500 tancerzy z całej Polski rywalizowało w kategoriach Contemporary Ballet, Jazz Dance i Artistic Show, prezentując choreografie solowe, duety, mini formacje i formacje. Reprezentacja UKS Masta Dance wystąpiła w dwóch kategoriach wiekowych: 8-11 lat (Czarownice) i 12-15 lat (Shadow).

Rumskie tancerki zdobyły tytuł Mistrzyń Polski aż w 6 kategoriach! 

"Nasze grupy spisały się dosłownie na medal i wypadły wyśmienicie na tle dużej konkurencji, która prezentowała bardzo wysoki poziom" - komentuje główny trener i choreograf Marta Miotke - "Cieszę się, że po raz kolejny ciężka praca, zaangażowanie i pasja do tańca naszych dzieci, instruktorów oraz rodziców została doceniona i przyniosła tak spektakularne efekty".

Wyniki Masta Dance:

Mistrzostwo Polski w kategorii duety jazz dance 8-11 lat Emilia Mrozowska i Aleksandra Witkowska

Mistrzostwo Polski w kategorii small teams contemporary ballet 8-11 lat CZAROWNICE
Mistrzostwo Polski w kategorii small teams contemporary ballet 12-15 lat SHADOW

Mistrzostwo Polski w kategorii small teams jazz dance 8-11 lat CZAROWNICE
Mistrzostwo Polski w kategorii small teams jazz dance 12-15 lat SHADOW
Mistrzostwo Polski w kategorii large teams contemporary ballet 8-11 lat CZAROWNICE

Vice Mistrzostwo Polski w kategorii solo artistic show 8-11 lat Aleksandra Witkowska
Vice Mistrzostwo Polski w kategorii solo contemporary ballet 12-13 lat Daria Styn

Vice Mistrzostwo Polski w kategorii showcases jazz dance 8-11 lat CZAROWNICE
Vice Mistrzostwo Polski w kategorii small teams artistic show 8-11 lat CZAROWNICE
II Vice Mistrzostwo Polski w kategorii small teams artistic show 12-15 lat SHADOW

II Vice Mistrzostwo Polski w kategorii showcases jazz dance 12-15 lat SHADOW
IV miejsce w kategorii solo artistic show 8-11 lat Liwia Konkol

IV miejsce w kategorii duety contemporary ballet 12-15 lat Małgorzata Masacz i Julia Rendaszka
IV miejsce w kategorii showcases contemporary ballet 12-15 lat SHADOW
V miejsce w kategorii duety contemporary ballet 8-11 lat Oliwia Skrzypek i Julia Zajda

VI miejsce w kategorii duety jazz dance 8-11 lat Laura Sobolewska i Maja Itrych

 

Skład reprezentacji UKS Masta Dance: Emilia Mrozowska, Julia Leszczyńska, Julia Zajda, Oliwia Skrzypek, Wiktoria Drewnik, Lena Czaja, Maja Itrych, Laura Sobolewska, Liwia Konkol, Małgorzata Jakubowska, Aleksandra Witkowska, Helena Miłek, Zuzanna Zaradny, Oliwia Kielch, Marta Lipowska, Wiktoria Androłojć, Oliwia Sosnowska, Anna Surowiec, Julia Mrozowska, Karolina Oglęcka, Oliwia Dziugan, Joanna Pobłocka, Agata Szefka, Wiktoria Pastuszczak, Amelia Herrmann, Wiktoria Wieleba, Marta Kornowska, Julia Rendaszka, Maja Lewandowska, Małgorzata Gierczak, Małgorzata Masacz, Dominika Pstrągowska, Daria Styn, Agata Szaposznikow, Martyna Jakubowska, Natalia Krzykowska.

Wszystkim laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzynie z Rumi!