Bajm zagrał na festynie 3. Maja

Bajm zagrał na festynie 3. Maja

- kategoria Aktualności, Kultura
@Gazeta Rumska
Bajm zagrał na festynie 3. Maja

Na stadionie MOSiR odbył się koncert zespołu Bajm z Beatą Kozidrak. Gwiazda zagrała w Rumi podczas festynu z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja.

Była to również część jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 40-lecia zespołu. Podczas koncertu usłyszeć można było największe hity, jak: „Myśli i słowa”, „Biała armia” i „Ta sama chwila”. Wydarzenie przyciągnęło około 7 tys. fanów polskiej gwiazdy muzyki popularnej.

Tego samego dnia odbyły się patriotyczne uroczystości pod pomnikiem Józefa Wybickiego i Hieronima Derdowskiego. Przed koncertem odbyły się "Mini Mistrzostwa Świata" w piłce nożnej "jeden na jeden" dla dzieci. Następnie mecz zagrali lokalni samorządowcy oraz dziennikarze. Sportowa część festynu była wzbogacona również o nietypowe konkurencje, jak sztafeta na hulajnogach i toczenie piłki.

Nie zabrakło tańca. Pokaz swoich możliwości dał rumski zespół "Spin". Podczas imprezy można było także wysłuchać koncertu zespołu Riverboat Ramblers Swing Orchestra i Sergieja Kriuczkowa. Zanim na scenę wkroczył zespół Bajm, odbył się konkurs wiedzy na temat 100-lecia niepodległości Polski.

 

Bajm zagrał na festynie 3. Maja