AKCJA PIT 2017 ZAKOŃCZONA Rumianie rozliczyli swoje PIT-y

AKCJA PIT 2017 ZAKOŃCZONA Rumianie rozliczyli swoje PIT-y

- kategoria Aktualności
@Gazeta Rumska
AKCJA PIT 2017 ZAKOŃCZONA Rumianie rozliczyli swoje PIT-y  AKCJA PIT 2017 ZAKOŃCZONA Rumianie rozliczyli swoje PITY

To pierwsza taka akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Nasza Rumia, podczas której każdy mieszkaniec naszego miasta mógł skorzystać z darmowej pomocy, jak również konsultacji przy rozliczeniu swojego zeznania podatkowego.

W każdy kwietniowy poniedziałek i środę w siedzibie Domu Harcerza w Rumi, mieszkańcom naszego miasta pomagała w ramach wolontariatu Pani Jolanta Krupska - członek zarządu Stowarzyszenia Nasza Rumia.

Z pomocy tej skorzystało ok. 30 osób. Zgłaszający się mieszkańcy pozytywnie wypowiadali się na temat takiej formy pomocy. Pojawiły się też głosy, by akcję powtórzyć w przyszłym roku. Nie zabrakło osób, które swoje rozliczenie zostawiło na ostatnią chwilę. Ale nawet te osoby w ostatnim dniu kwietnia nie zostały bez pomocy. Ich rozliczenie zostało wysłane drogą elektroniczną, bezpośrednio do Urzędu Skarbowego.

Mieszkańcy, którzy wzięli udział w darmowej pomocy przy rozliczeniu swojego PIT-u, chętnie też przekazywali 1% podatku na organizacje pozarządowe, działające na terenie naszego miasta.

„Jako pomysłodawca akcji darmowa pomoc przy rozliczeniu PIT-u, uważam ją za udaną. Wraz ze Stowarzyszeniem Nasza Rumia, cieszymy się z zainteresowania, jakim cieszyła się nasza akcja. Jest nam niezmiernie miło, że z oferowanej przez nas pomocy skorzystało ok. 30 osób.” - mówiła Jolanta Krupska.

B.F.

AKCJA PIT 2017 ZAKOŃCZONA Rumianie rozliczyli swoje PIT-y

1 Comment

  1. Prawo dla Joli takich ludzi oddanych jak Ty jest mało w Rumi dla tego będziemy Ciebie wspierać w wyborach samorządowych .
    Bo swój prywatny czas poświęcasz dla mieszkańców miasta Rumi .
    Oby Ciebie docenili za to co robisz dla mieszkańców Rumi .
    Bo zaczyna się kompania wyborcza a klakierzy z [PO] będą opowiadać bajki z zakurzonej półki od dawna nikt przy zdrowych zmysłach tego nie słucha co opowiadają partyjni klakierzy z [PO]

Komentowanie wyłączone