"PiS oszukał wyborców" - Kamil Blok (NR, RN)

"PiS oszukał wyborców" - Kamil Blok (NR, RN)

- kategoria Felietony, recenzje, Polityka
"PiS oszukał wyborców" - Kamil Blok (NR, RN)

W 2015 roku PiS obiecał swoim wyborcom, że nie ugnie się presji Unii Europejskiej i nie zgodzi się na relokację 6 tysięcy imigrantów, na którą wydała zgodę Platforma Obywatelska. Antyimigrancka retoryka polityków PiS zaprowadziła ich do zwycięstwa w wyborach. W praktyce natomiast od początku rządów PiS wydano ok. 347 tys. pozwoleń na pobyt stały lub tymczasowy dla imigrantów. W tym kilkadziesiąt tysięcy dla muzułmanów.

Podczas rządów PiS-u do Polski jest ściągana z zagranicy tania siła robocza.  Zaczęło się od imigrantów z Ukrainy, których aktualnie do Polski przybyło około miliona. Według NBP apogeum przypadło na 2017 rok, natomiast wicedyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych NBP, Jacek Kotłowski,  spodziewa się, iż do 2020 r. napływać będzie ok. 200-300 tys. Ukraińców rocznie.

Kolejną falą imigrantów mają być przybysze z Azji, między innymi z Uzbekistanu. Niedawno w Warszawie była delegacja uzbeckiego rządu, podczas której omawiano możliwość przyjmowania ich obywateli. Pokazywane były zakłady pracy, jak i propozycje wynagrodzenia oraz pakietu socjalnego. Na początek pozwolenie na pobyt w naszym kraju ma dostać 3 tysiące Uzbeków - niektórzy powiedzą, że garstka ludzi, ale to może się okazać początkiem większej fali.

Nie można zapomnieć również, że Uzbekistan jest krajem muzułmańskim, a znaczna ilość członków terrorystycznej organizacji ISIS pochodzi właśnie z tego kraju. Kraj ten, wg. amerykańskiego czasopisma "The Atlantic", spośród państw byłego ZSRR jest największym eksporterem terrorystów.

Według najnowszych doniesień medialnych, Polska będzie ściągać również imigrantów z Wietnamu i Filipin. Obywatele tych dwóch Państw nie będą musieli posiadać pozwoleń na pobyt i pracę w naszym kraju! Obecnie największe firmy budowlane w Polsce zaczynają ściągać ludzi z Bangladeszu i Nepalu. Minister Inwestycji i Rozwoju, Jerzy Kwieciński, twierdzi że "do 2030 roku w Polsce będzie brakowało 1,5 miliona osób na rynku pracy. Migracja musi więc rosnąć i będzie rosnąć".

"PiS oszukał wyborców" - Kamil Blok (NR, RN)
Kamil Blok - Wiceprezes Stowarzyszenia Narodowa Rumia, członek Ruchu Narodowego

Zamiast zachęcić 2 miliony Polaków do powrotu z obczyzny, rząd PiS wprowadza niekontrolowaną imigrację i funduje nam kulturową mieszankę wybuchową. O ile można jeszcze mieć jakąś nadzieję na asymilację Ukraińców, to z pewnością duży niepokój budzi napływ zupełnie odmiennych kulturowo imigrantów z Azji. Podobne praktyki stosowały państwa zachodnie 30 lat temu i sami widzimy, z jakimi problemami obecnie się borykają. Dlatego, ekipo rządząca - przestańcie łamać obietnice wyborcze i poprawcie się, bo w przeciwnym razie naród się zbuntuje i podczas wyborów zastąpi was partią, która słowa dotrzyma.

Wszystkich, którzy podzielają mój punkt widzenia, gorąco zachęcam do podpisania petycji do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego: http://podpiszapel.pl/petycje/stopimigracji/

 

Kamil Blok

Wiceprezes Stowarzyszenia Narodowa Rumia,

członek Ruchu Narodowego

"PiS oszukał wyborców" - Kamil Blok (NR, RN)