Przykre zapachy przy ul. Ceynowy

Przykre zapachy przy ul. Ceynowy

Przykre zapachy przy ul. Ceynowy

Do redakcji Gazety Rumskiej zadzwoniła Pani Barbara – mieszkanka ul. Ceynowy. W rozmowie zwróciła uwagę na problem przykrego zapachu przy ul. Ceynowy.

Wprowadziłam się do Rumi w 2015 roku. Zamieszkałam przy ul. Ceynowy, bardzo blisko ronda i pomnika Jana Pawła II. Byłaby to dość przyjemna okolica, gdyby nie przykry zapach, który wydobywa się w tej okolicy z kanalizacji. To jest naprawdę bardzo uciążliwe dla mieszkańców i bardzo nieprzyjemnie się mieszka w takich warunkach. Wiem, że sprawa była już zgłaszana do radnych. Nie rozumiem, dlaczego nikt z tym nic nie robi. Czy "Rumi – naturalnie pomysłowej" zabrakło pomysłu na rozwiązanie problemu? Jeżeli radni chcą, żeby na nich głosować, to niech coś zrobią! To wstyd, że w takim miejscu mieszkańcy spotykają się z takimi "zapachami"!

Przykre zapachy przy ul. Ceynowy

1 Comment

  1. ten problem rozciąga się się na całą okolicę, aż do Szkoły Podstawowej nr 6. Dzieci są przez ten odór podtruwane, występują u nich częste wymioty, bóle głowy. Najważniejsze by od nas - mieszkańców wyegzekwować podatki od nieruchomości, nieważne jaki komfort mieszania mamy. Latem okien otworzyć nie można, prania suszyć na balkonie nie sposób. Dziwi,że rodzicie dzieci z podstawówki nie zgłaszają problemu do sanepidu czy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *