Po tej whisky kac będzie trwał nawet 10 lat

Po tej whisky kac będzie trwał nawet 10 lat

- kategoria Aktualności
@Gazeta Rumska
Po tej whisky kac będzie trwał nawet 10 lat  Fot. KPP Wejherowo

W jednym z rumskich marketów spożywczych "klientka", wybrawszy ze sklepowych półek dwie butelki whisky i dwa lakiery do paznokci, schowała je do torby i wyszła, nie płacąc za towar. Zdarzenie miało miejsce w ostatni weekend stycznia.

Sytuację zaobserwował pracownik ochrony, który podjął próbę zatrzymania kobiety. Wybiegający za złodziejką ochroniarz został uderzony w głowę przez mężczyznę, który czekał na złodziejkę. Następnie para uciekła z miejsca zdarzenia.

Rumskim policjantom udało się ustalić tożsamość podejrzanych osób. Okazali się nimi 30-latka i 27-latek, których funkcjonariusze zatrzymali 31 stycznia na terenie jednego z wejherowskich mieszkań. Na miejscu zabezpieczono skradzione lakiery do paznokci. Natomiast whisky przepadła - po kradzieży została prawdopodobnie skonsumowana przez sprawców.

Następnego dnia (1.02.2019) podejrzanych przekazano prokuraturze, gdzie usłyszeli zarzuty. Wobec sprawców zastosowano dozór Policji. Za kradzież rozbójniczą grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Po tej whisky kac będzie trwał nawet 10 lat

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *