XXI Bieg Wielkanocny [ZDJĘCIA]

XXI Bieg Wielkanocny [ZDJĘCIA]

- kategoria Aktualności, Imprezy w mieście, Sport
@Gazeta Rumska
XXI Bieg Wielkanocny [ZDJĘCIA]

Tradycyjnie już w pierwszą sobotę po Świętach Wielkiej Nocy odbył się w Rumi Bieg Wielkanocny, zapoczątkowany w 1998 r. przez Tadeusza Odowskiego z Klubu „Zagórzak” Rumia.

W tym roku trasę wyznaczono w parku przy ul. Starowiejskiej. Zawodnicy biegli promenadą wzdłuż Zagórskiej Strugi. W Biegu wzięło udział prawie 140 chętnych. Imprezę współorganizowali: Klub „Zagórzak” Rumia, Urząd Miasta Rumi, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, parafia Św. Jana z Kęt, SL SALOS Rumia oraz UKS Tri-Team Rumia.

Zwycięzcom wręczono specjalne, „wielkanocne” statuetki i medale. Laureaci biegów dorosłych otrzymali symboliczne nagrody finansowe (150zł, 120zł, 80zł), a biegów dziecięcych – upominki rzeczowe. Na koniec wydarzenia wylosowano nagrody dodatkowe – wejściówki do Jump City, koszulki, sprzęt sportowy, gadżety promocyjne miasta Rumia, talony na pizzę i do salonu fryzjerskiego, gadżety Banku Spółdzielczego Rumia i wiele innych. Impreza miała charakter otwarty, po zakończeniu zmagań odbył się wspólny grill.

 

Fot. Marcin Bruniecki GAZETA RUMSKA

XXI Bieg Wielkanocny [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *