Wiosenne atrakcje dla dzieci w Porcie Rumia

Wiosenne atrakcje dla dzieci w Porcie Rumia

- kategoria Aktualności, Edukacja, Kultura
@Gazeta Rumska
Wiosenne atrakcje dla dzieci w Porcie Rumia

Smok Smokowski, Igła z Nitką, Czerwony Kapturek, Kaczka Dziwaczka i inne postaci z utworów Jana Brzechwy pojawią się w przedstawieniu wystawianym 18 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Tego dnia odbędą się również zabawy i warsztaty związane z obecną w galerii wystawą rowerów zabytkowych. Wstęp bezpłatny!

W kolejnym przedstawieniu z cyklu „Smyki teatrzyki” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan pojawi się wiele bajkowych postaci z utworów Jana Brzechwy. Główny bohater – Smok Smokowski wyruszy w podróż po świecie bajek i odwiedzi siedem znanych postaci. Czerwony Kapturek pomyli Smoka z wilkiem, Igła będzie z nim tańcować, a Kaczka Dziwaczka nauczy zabawnych zaklęć. O tym, czy Smok wywoła zamieszanie w świecie bajek i odwróci los wielu bohaterów, mali widzowie dowiedzą się już 18 maja. Interaktywne przedstawienie będzie zawierało elementy lekcji języka angielskiego.

18 maja odbędą się również warsztaty i zabawy z okazji ostatniego dnia wystawy rowerów zabytkowych, która gości w Porcie Rumia od 29 kwietnia. Na najmłodszych gości Centrum czeka wiele atrakcji. W specjalnie przygotowanej motostrefie z wyznaczonymi trasami i znakami drogowymi maluchy sprawdzą się jako kierowcy zabytkowych samochodzików poruszanych pedałami. Nie zabraknie kreatywnych zabaw – uczestnicy zajęć za pomocą farb ozdobią gipsowe modele samochodzików, które będą zabierane do domów jako pamiątki.

Przedstawienie oraz warsztaty odbędą się 18 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00, warsztaty i zabawy będą prowadzone od godz. 13.00 do 18.00.

Wstęp bezpłatny!Wiosenne atrakcje dla dzieci w Porcie Rumia

Wiosenne atrakcje dla dzieci w Porcie Rumia

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *