J. Klawiter: Samobójcza polityka Platformy Obywatelskiej

J. Klawiter: Samobójcza polityka Platformy Obywatelskiej

- kategoria Aktualności, Felietony, recenzje, Polityka
J. Klawiter: Samobójcza polityka Platformy Obywatelskiej

VIII kadencja Sejmu RP ma się już ku końcowi, a za nami mocne zwarcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. O temperaturze walki świadczy wysoka frekwencja wyborcza, która wynosiła ok 45% Ta nadzwyczajnie wysoka frekwencja miała swoje źródło nie tylko w dużej aktywności zwalczających się głównych aktorów sceny politycznej, ale też w tym, iż na skutek różnych zdarzeń wyborcy wyraźnie się przestraszyli, że w Polsce może dojść do gwałtownej zmiany sytuacji polityczno-społecznej. Jest oczywiste, że ludzie obawiają się szybkich zmian, a szczególnie wtedy, kiedy niepewny jest rezultat takich działań.

Główną kością niezgody okazał się status osób LGBT w Polsce. Temat nienowy i wciąż obecny na różnych forach. Po wyborach samorządowych w niektórych miastach np. Gdańsk, Warszawa środowiska te, pomimo że stanowią tylko ok 3% populacji, potrafiły skutecznie wywalczyć sobie uprzywilejowaną pozycję kosztem większości heteroseksualnej.

Rozpoczyna się już przymusowa edukacja naszych dzieci w sprawach nie tylko seksu. Również, prezentując mniejszości seksualne, pokazuje się je niezgodnie z prawem naturalnym jako zachowania godne akceptacji.

Dzieciom, które jeszcze dojrzewają i dojrzewa też ich płciowość, wmawiają, że to od nich samych zależy wybór płci.

Kulturowy aspekt płci pokazuje się jako najważniejszy, negując płeć biologiczną. Jest to oczywiście tylko jeden z aspektów tego problemu. Rozzuchwalone nadmiernym uprzywilejowaniem środowiska LGBT pokazują już, co potrafią. Zaczęły profanować nasze świętości, w sposób wulgarny drwić z katolików, parodiując (w Gdańsku) procesję Bożego Ciała i wstawiając w miejsce Najświętszego Sakramentu waginę. W Warszawie, jak pewno wielu z Państwa wie, parodiowana była Msza Święta.

Te obrzydliwe i świńskie działania dadzą odwrotny efekt do zamierzonego. Platforma Obywatelska, popierając tego typu działania, zaprzecza swojej deklaracji ideowej z 2002 r., gdzie napisała: „Fundamentem cywilizacji zachodu jest dekalog. Wierzymy w trwałość wartości w nim zawartych”. Widać, że Platforma Obywatelska ściga się z „Wiosną” Biedronia, ulegając szybkiej degeneracji. Bo jak inaczej można nazwać odrzucanie swoich podstawowych wartości? Chyba nie „liftingiem”. Na razie nie wygląda na to, by elity PO skorygowały swój kurs. Będą raczej starały się „skorygować” społeczeństwo polskie. Efekt? Wojnę kulturową już wywołały. Teraz podzielą na długi czas nasze społeczeństwo, podsycając nienawiść jednej strony do drugiej. Programu pozytywnego nie widać.

J. Klawiter: Samobójcza polityka Platformy Obywatelskiej
Poseł na Sejm RP Jan Klawiter

J. Klawiter: Samobójcza polityka Platformy Obywatelskiej

2 Comments

  1. Popieram w tej kwestii Leona. I On, i zapewne wielu innych chciałoby się dowiedzieć co zrobił Pan, jako poseł, dla ludzi których Pan reprezentował. Co dał Pan w zamian za zapewnienie bardzo wysokiego uposażenia oraz licznych przywilejów w trakcie swojej kadencji swoim wyborcom? Boleje Pan nad deprawacją dzieci polegającą na ich uświadamianiu a nie boleje Pan nad deprawacją dzieci gwałconych przez księży pedofilów?

  2. Panie Pośle chciałbym się dowiedzieć co Pan uczynił dla naszego miasta Rumi podczas swojej kadencji poselskiej ?

Komentowanie wyłączone