Festiwal światła kolejną atrakcją „Lipca w Rumi”

Festiwal światła kolejną atrakcją „Lipca w Rumi”

- kategoria Aktualności, Imprezy w mieście
Festiwal światła kolejną atrakcją "Lipca w Rumi"

Jeszcze nie zdążyliśmy zapomnieć widowiskowego koncertu Beaty Kozidrak, a tu przed nami kolejna atrakcja tegorocznego cyklu „Lipiec w Rumi”! W najbliższą sobotę 20 lipca odbędzie się bowiem Festiwal Światła w Parku Starowiejskim.

Podczas Festiwalu Światła park przy Miejskim Domu Kultury w Rumi całkowicie się zmieni. Nowoczesny sprzęt umożliwi stworzenie niezapomnianego widowiska w postaci spektakli światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Podświetlone zostaną liczne drzewa, staw i okoliczne budynki. Kulminacją imprezy będzie teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Nie zabraknie również pirotechniki.

Festiwal rozpocznie się w sobotę 20 lipca o godzinie 22:00 i potrwa do północy – jednak już od godzin popołudniowych dostępne będą animacje dla dzieci oraz strefa gastronomiczna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jest to drugie wydarzenie tegorocznego cyklu „Lipiec w Rumi”, który rozpoczął się 12 lipca występem Beaty Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą dyrygenta Przemysława Pasternaka. Na zakończenie cyklu 27 i 28 lipca odbędzie się dwudniowy zlot food trucków, połączony z koncertem słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool. Kilkanaście restauracji na kółkach, oferujących smaki z różnych zakątków świata, będzie czekało na rumian w parku Starowiejskim.

Festiwal światła kolejną atrakcją "Lipca w Rumi"

Źródło: UM Rumia

Festiwal światła kolejną atrakcją "Lipca w Rumi"

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *