Zmiany na tegorocznym Jarmarku Świątecznym w Rumi!

Zmiany na tegorocznym Jarmarku Świątecznym w Rumi!

- kategoria Aktualności, Imprezy w mieście
Zmiany na tegorocznym Jarmarku Świątecznym w Rumi! Fot. Tomasz Kłeczek GAZETA RUMSKA

Jarmark Świąteczny powoli wpisuje się na stałe w rumski kalendarz imprez. Również w tym roku miasto Rumia zaprasza na wspólne świętowanie w gronie mieszkańców.

Jarmark rozpocznie się w piątek 13 grudnia o godzinie 17:00, a zakończy w niedzielę 15 grudnia o godzinie 20:00. Mimo że nie jest nam znany dokładny program artystyczny, wiemy już, że przewidziano między innymi przejazd świętego Mikołaja. Nie zabraknie również występów artystycznych oraz zabaw i animacji dla dzieci. Podobnie jak na innych jarmarkach świątecznych, także na tym będzie można skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić wystawione rękodzieła.

Uwaga! W tym roku zmienia się lokalizacja rumskiego Jarmarku Świątecznego. Wydarzenie, które przez ostatnie trzy lata gościło na placu przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego, zostanie tym razem zorganizowane na terenie parku Starowiejskiego, przy Miejskim Domu Kultury.

Jarmark Świąteczny ma zostać ozdobiony świątecznymi iluminacjami i ozdobami okolicznościowymi. Celem jarmarku jest wprowadzenie w mieście świątecznej atmosfery oraz promocja regionalnych wyrobów, a także przedmiotów użytkowych i ozdobnych o charakterze bożonarodzeniowym.

Wstęp wolny!

Źródło: UM Rumia/facebook

Zmiany na tegorocznym Jarmarku Świątecznym w Rumi!