Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta

Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta

- kategoria Imprezy w mieście
Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta

5-ta edycja Mikołajkowej Rumskiej Szafy Otwartej okazała się sukcesem! Rumianie tym razem również nie zawiedli, frekwencja dopisała. Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Na hali MOSiR Rumia nie zabrakło wystawców i kupujących, a atmosfera przypominała tę świąteczną, z bożonarodzeniowego kiermaszu! Wstęp dla odwiedzających i kupujących był bezpłatny.

Rumska Szafa Otwarta, którą organizuje Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych – SLA RUMIA wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyła się w sobotę 23 listopada. Miała ona na celu nadanie przedmiotom „drugiego życia”. Mieszkańcy sprzedawali skarby ze swoich szaf i szuflad, strychów i piwnic. Pojawiła się więc okazja, by upolować mnóstwo oryginalnych i przydatnych przedmiotów: ubrania i biżuterię, sprzęt sportowy, zabawki, starocie, książki, gry oraz płyty. A ponieważ wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, Rumska Szafa Otwarta była również okazją do kupienia unikatowych prezentów dla rodziny i przyjaciół.

Na miejscu nie zabrakło innych atrakcji. Można było spotkać choćby św. Mikołaja oraz bałwanka Olafa z Krainy Lodu, a na rodziny z dziećmi czekało mnóstwo dodatkowych rozrywek: konkursy, zabawy sportowe, warsztaty, animacje, malowanie buziek, brokatowe tatuaże oraz wiele innych. Głodni mogli posilić się w kawiarence, gdzie Cafe Kwadrat przygotowała słodkości i napoje.

Na tym jednak nie koniec, gdyż organizatorzy przeprowadzili także szkolenie „Jak stworzyć sklep, którzy pokochają klienci?” – o biznesach stacjonarnych i online, technikach sprzedaży i obsługi klienta. Odbywały się również zbiórki na cele charytatywne.

Źródło i zdjęcia: MOSiR Rumia

Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta