Ósemka Przedszkolakowi – Olimpiada u Mikołaja

Ósemka Przedszkolakowi – Olimpiada u Mikołaja

- kategoria Sport, Szkoła
Ósemka Przedszkolakowi - Olimpiada u Mikołaja

Za nami impreza „Ósemka Przedszkolakowi – Olimpiada u Mikołaja”, która została organizowana w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji W Rumi.

Olimpiada zaczęła się uroczystym przywitaniem obecnych przez Marzenę Górską dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8, Jolantę Król dyrektor MOSiR Rumia, Marcina Kurkowskiego zastępcę burmistrza Rumi oraz Wojciecha Grzeszczaka z sieci sklepów „Limonka”. Po takim przywitaniu oraz krótkiej rozgrzewce uczestnicy rozpoczęli zawody.

„Ósemka Przedszkolakowi” to przede wszystkim mnóstwo radości z faktu odwiedzin Świętego Mikołaja, wspólna zabawa i świąteczna atmosfera. Z założenia impreza jest kontynuacją cyklu „Gimnazjalista Przedszkolakowi”, organizowanego przez młodzież i nauczycieli z Gimnazjum nr 1 w Rumi. Obecnie przygotowuje ją Szkoła Podstawowa nr 8, przy współpracy z MOSiR-em Rumia.

W wydarzeniu wzięli udział wychowankowie rumskich przedszkoli i szkół podstawowych. Olimpiada zakończyła się wręczeniem nagród medalistom oraz przedstawieniem „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu teatru ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Rumi.

Źródło i zdjęcia: MOSiR Rumia

Ósemka Przedszkolakowi - Olimpiada u Mikołaja