Zadbaj o ciało i ducha po świętach – bezpłatne warsztaty rodzinne

Zadbaj o ciało i ducha po świętach – bezpłatne warsztaty rodzinne

- kategoria Aktualności, Ciekawostki
@Gazeta Rumska
Zadbaj o ciało i ducha po świętach – bezpłatne warsztaty rodzinne

Jak jeść zdrowo, zrealizować noworoczne postanowienia i utrzymać smukłą sylwetkę na długo? Tego będzie można dowiedzieć się podczas rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan już 4 stycznia 2020 roku. Podczas spotkania będzie można skorzystać z porad dietetycznych, a w trakcie warsztatów oryginalnie ozdobić drewniane kuchenne przedmioty i w ten sposób zmotywować się do dbania o zdrowe odżywianie. Wstęp wolny.

Za nami święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok – czas, kiedy spotykamy się z bliskimi i przy okazji jemy wiele smakołyków, nierzadko bardzo kalorycznych. Tych, którzy w ramach noworocznych postanowień, chcą zadbać o kondycję fizyczną i smukłą sylwetkę, Port Rumia zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach. W bogatym programie znajdą się konsultacje dietetyczne i rodzinne warsztaty.

W sobotę 4 stycznia w pasażu Portu Rumia będą dostępne stanowiska, gdzie będzie można sprawdzić swoją wagę i zawartość tkanki tłuszczowej. Na podstawie pomiarów obecni na miejscu trenerzy będą udzielali porad i podpowiadali, jak komponować zbilansowane posiłki, żeby dieta służyła zdrowiu, sprawiała radość, a także pomagała w utrzymaniu dobrej kondycji i wymarzonej sylwetki.

Po konsultacjach będzie można wziąć udział w rodzinnych warsztatach kreatywnych i fantazyjnie ozdobić drewniane kuchenne deski, wałki, łyżki oraz widelce. Na twórców czekają drewniane przedmioty z gotowym szkicem, który będzie można pokolorować specjalną farbą lub stworzyć własną kompozycję. Ozdobiony własnoręcznie przedmiot będzie nie tylko oryginalną dekoracją kuchni, lecz również może zachęcić do zdrowego odżywiania i dbania o sylwetkę.

Rodzinne warsztaty odbędą się 4 stycznia 2020 roku w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. W konsultacjach i warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny!

Zadbaj o ciało i ducha po świętach – bezpłatne warsztaty rodzinne

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *