Abby Johnson odwiedzi również Rumię!

Abby Johnson odwiedzi również Rumię!

- kategoria Imprezy w mieście, Wydarzenia
Abby Johnson odwiedzi również Rumię!

Abby Johnson odwiedzi Rumię. 1 listopada 2019 roku miała miejsce w Polsce premiera filmu „Nieplanowane” – filmu zaangażowanego i biograficznego, nakręconego na podstawie książki pod tym samym tytułem. Opowiada on prawdziwą historię Abby Johnson, byłej już kierowniczki kliniki aborcyjnej. Sam film próbowały zbojkotować środowiska aborcyjne w Polsce, co nie udało się z powodu ogromnego zainteresowania produkcją i pełnych sal kinowych.

W lutym Abby Johnson odwiedzi Polskę. Odwiedzi między innymi Bydgoszcz, Kraków, Piłę, Warszawę… i Rumię! Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2020 r. o godz. 17.30 w Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych.

Abby Johnson zaczynała karierę jako wolontariuszka w Planned Parenthood. Z biegiem czasu stała się jedną z najmłodszych dyrektorek sieci klinik w USA. Problem pojawił się, gdy kazano jej wykonywać jeszcze więcej aborcji, przy jednoczesnych zapewnieniach, że aborcji powinno być jak najmniej. Ostatecznie Abby odeszła po tym, jak asystowała przy aborcji, widząc zabijanego nienarodzonego człowieka. Po odejściu z kliniki Planned Parenthood zaczęła pomagać byłym pracownikom branży aborcyjnej.

Fot.: HazteOir.org [CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]

Abby Johnson odwiedzi również Rumię!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *