Jak Paweł i Gaweł – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

Jak Paweł i Gaweł – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

- kategoria Edukacja, Kultura
@Gazeta Rumska
Jak Paweł i Gaweł – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

Niezwykłe historie, baśniowe postaci i kolorowe dekoracje po raz kolejny pojawią się w Porcie Rumia! W najbliższą sobotę 18 stycznia rozpoczyna się nowy cykl rodzinnych spotkań teatralnych „Smyki teatrzyki”. Otworzy go przedstawienie pt. „Jak Paweł i Gaweł”, podczas którego młodzi widzowie poznają przygody zwaśnionych sąsiadów. Wstęp wolny!

Jak Paweł i Gaweł – te słowa możemy często usłyszeć na co dzień. Opisują sytuację, w której dwie osoby często się kłócą, raz o bardziej istotne, a innym razem o błahe sprawy. W najbliższą sobotę 18 stycznia dzieci, które wraz z rodzicami zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan poznają historię, która jest źródłem powyższego powiedzenia.

Bohaterowie sobotniego teatrzyku – Paweł i Gaweł to sąsiedzi, którzy mieszkają w jednym domu. Bardzo często dochodzi do między nimi do kłótni. Jakie są Jak Paweł i Gaweł – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieciprzyczyny ich nieporozumień? Jak się zakończą sąsiedzkie sprzeczki? Tego, dowiedzą się młodzi widzowie podczas sobotniego spektaklu.

Przedstawienie „Jak Paweł i Gaweł” rozpocznie tegoroczny cykl spotkań teatralnych dla dzieci pt. „Smyki teatrzyki”. W każdą trzecią sobotę miesiąca młodzi widzowie będą poznawać barwny świat teatru, wypełniony kolorowymi dekoracjami i wesołą muzyką. Poznają historie wyjątkowych bohaterów, które niosą ze sobą ważne wartości, jak przyjaźń, współpraca, wsparcie innych w potrzebie.

Przedstawienie dla dzieci pt. „Jak Paweł i Gaweł” odbędzie się 18 stycznia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny.

Jak Paweł i Gaweł – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *