Nagrody za rozliczenie PIT-u w Rumi

Nagrody za rozliczenie PIT-u w Rumi

- kategoria Aktualności, Miasto
Nagrody za rozliczenie PIT-u w Rumi

Rozlicz PIT w Rumi i załap się na nagrodę! – kusi Urząd Miasta Rumia. Nie jest to nic nowego. Nagradzanie za rozliczenie podatkowe w konkretnym miejscu od kilku lat robi się coraz bardziej popularne. Miasta kuszą, czym mogą, by namówić podatników do rozliczania się u nich i zyskać dodatkowe środki finansowe.

Jakie nagrody czekają na rumian rozliczających się w swoim mieście? Są to między innymi: bilety do kina, zaproszenia na masaż i obiad, voucher na asortyment kawowo-herbaciany, karty podarunkowe do siłowni oraz zestawy miejskich gadżetów. Partnerami akcji są: restauracja Przystań na rybę, kawiarnia Cafe Kwadrat, siłownia CityGYM, Centrum Rozrywki Tag Arena, Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Salubre, palarnia kawy Olle Cafe, gabinet Zdrowy Masaż oraz Multikino Rumia.

Chcąc podziękować mieszkańcom wskazującym w deklaracjach Rumię jako miejsce zamieszkania, samorząd zorganizował zabawę, w której można uczestniczyć na dwa sposoby:

Użytkownicy Facebooka mogą polubić oraz udostępnić post na facebooku Miasto Rumia, a także dodać komentarz rozpoczynający się od zdania: Warto rozliczać #PITwRumi, ponieważ… (tu należy wpisać wyjaśnienie). Jest też opcja dla mieszkańców, którzy konta na facebooku nie posiadają: powinny one przesłać maila na adres: promocja@um.rumia.pl, wpisując w temat: #PITwRumi oraz w treści: Warto rozliczać #PITwRumi, ponieważ… (tu należy wpisać wyjaśnienie).

Autorzy najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi, którzy przedstawią złożoną deklarację PIT, otrzymają jedną z ufundowanych przez partnerów nagród oraz zestaw miejskich gadżetów. Zabawa potrwać ma do końca kwietnia.

Źródło i zdjęcie: UM Rumia

Nagrody za rozliczenie PIT-u w Rumi