Tancerze z całego kraju będą rywalizować w Rumi

Tancerze z całego kraju będą rywalizować w Rumi

- kategoria Aktualności, Imprezy w mieście, Sport
Tancerze z całego kraju będą rywalizować w Rumi

Już 29 lutego rozpoczną się w Rumi Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach. Swoje umiejętności zaprezentują najlepsze pary taneczne z całego kraju. Wydarzenie organizuje Taneczny Klub Sportowy „Creative Dance”, jednak odbędzie się ono w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Warto dodać, że gwiazdą wydarzenia będzie Iwona Pavlović – wieloletnia tancerka oraz telewizyjna osobowość, znana z programu „Taniec z Gwiazdami”. Pary taneczne będą rywalizować w ośmiu kategoriach:

– juniorzy 12-14 lat,
– młodzież 16-18 lat,
– młodzież starsza 16-21 lat,
– dorośli powyżej 18 lat,
– senior I,
– senior II,
– senior III
– senior IV.

Przedstawiciele młodszych kategorii z kolei zaprezentują swoje umiejętności podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, który odbędzie się w ramach mistrzostw.

Głównymi atrakcjami imprezy będą jednak wieczorne gale – zarówno sobotnia, która odbędzie się 29 lutego o godz. 18:30, jak i niedzielna, odbywająca się 1 marca o godz. 18:00. Zaprezentują się wtedy finaliści, czyli najlepsze pary z całego kraju. Niedzielną galę poprowadzi znana z „Tańca z Gwiazdami” jurorka Iwona Pavlović.

Nasza impreza jest na tyle atrakcyjna, że wpisała się już na stałe do miejskiego kalendarza. Sam fakt, że dostajemy od federacji możliwość organizacji mistrzostw, świadczy o wysokim poziomie przygotowań – podkreśla Paweł Muchewicz, trener tanecznego klubu sportowego i organizator wydarzenia.

Impreza jest biletowana. Całodniowy wstęp kosztuje 40 zł, a miejsce przy stoliku 110 zł. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 503 193 875 lub 730 559 797.

Źródło i zdjęcia: UM Rumia

Tancerze z całego kraju będą rywalizować w Rumi