Finał projektu „Wierszogadanie 2020” w Miejskim Domu Kultury

Finał projektu „Wierszogadanie 2020” w Miejskim Domu Kultury

- kategoria Aktualności, Kultura, Miejski Dom Kultury
Finał projektu "Wierszogadanie 2020" w Miejskim Domu Kultury

Już w sobotę 21 listopada nastąpi finał projektu „Wierszogadanie 2020”, czyli konkursu dla fanów słowa pisanego i mówionego. MDK Rumia zaprasza z tej okazji na spektakl, który odbędzie się w formie online. Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 18:00 na profilu fb MDK Rumia oraz kanale Youtube MDK Rumia.

Mamy w sumie ośmiu finalistów, którzy zaprezentują swoje możliwości. Wtedy też ogłosimy, kto wygrał, kto zajął pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Bardzo cieszę się, że wszyscy uczestnicy tak pięknie pracowali – poinformowała Agnieszka Skawińska, dyrektor MDK Rumia podkreślając, że mimo trudności, jakie wynikły z nowej formy online, każdy dał z siebie wszystko. – Trzymam kciuki za premierę i za wszystkich uczestników – dodała.

Uczestnicy „Wierszogadania 2020” szlifowali swój warsztat podczas internetowych warsztatów prowadzonych przez Piotra Lewickiego i Agnieszkę Skawińską. Także nagrania przedstawienia, które ma podsumować projekt, odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Konkursowicze pracowali na tekstach zespołów Republika, Budka Suflera i Sztywny Pal Azji. Hasłami przewodnimi „Wierszogadania 2020” były marzenia o lepszym świecie oraz poszukiwanie dziecka w sobie.

Źródło: MDK Rumia

Finał projektu "Wierszogadanie 2020" w Miejskim Domu Kultury

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *