Smakołyki i pomysły na prezenty od serca na świątecznym jarmarku

Smakołyki i pomysły na prezenty od serca na świątecznym jarmarku

Smakołyki i pomysły na prezenty od serca na świątecznym jarmarku

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Przygotowania do tego wyjątkowego czasu ułatwi jarmark produktów regionalnych i rękodzieła w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Od 11 do 23 grudnia na stoiskach handlowych będzie można znaleźć wiele smakołyków na bożonarodzeniowy stół oraz rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na wyjątkowe świąteczne prezenty.

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia – są coraz bliżej! Dlatego warto wcześniej zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan znajdziemy mnóstwo smakołyków na bożonarodzeniowy stół oraz rękodzieło, które zainteresuje wszystkich poszukujących pomysłu na wyjątkowe prezenty świąteczne.

Na stoiskach z żywnością będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie, serów oraz miodów. Takie smakołyki doskonale urozmaicą zarówno codzienne, jak i świąteczne posiłki! Wspomnienie lata przywołają różnorodne, zdrowe oliwki. Z kolei ci, którzy poszukują wysokiej jakości produktów do przygotowania świątecznych wypieków, znajdą na stoiskach pyszne bakalie i naturalny miód.

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tam można znaleźć wspaniałe świąteczne dekoracje i mieniące się kolorami tradycyjne stroiki. Rękodzielnicy zaprezentują również wiele propozycji na świąteczne prezenty od serca. Będzie można wybierać spośród wyjątkowych dekoracji, ceramiki i obrazów z drewna. Na stoiskach znajdą się też niepowtarzalne egzemplarze ubrań – koszulki i ubranka dla dzieci.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w Porcie Rumia Centrum Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe 13 i 20 grudnia od 9:30 do 20:00.

Smakołyki i pomysły na prezenty od serca na świątecznym jarmarku

Smakołyki i pomysły na prezenty od serca na świątecznym jarmarku

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *