Akcja Animacja – pomóż stworzyć prezent dla dzieci z Domu Dziecka w Rumi!

Akcja Animacja – pomóż stworzyć prezent dla dzieci z Domu Dziecka w Rumi!

- kategoria Aktualności, Edukacja, Miasto
@Gazeta Rumska
Akcja Animacja - pomóż stworzyć prezent dla dzieci z Domu Dziecka w Rumi!

Fundacja TECHPOMAGA to programiści, entuzjaści technologii z Gdyni, którzy starają się zmieniać świat na lepsze. Ich ostatnią akcją jest prezent Świąteczny dla Dzieci z Domu Dziecka w Rumi. Dodajmy, prezent dość niestandardowy.

Programiści postanowili zorganizować w Domu Dziecka plan filmowy, by wysłuchać dziecięcych historii i pozwolić dzieciom poczuć się jak gwiazdy. „Zależy nam na tym, aby wszyscy usłyszeli te super dzieciaki.” – uzasadnili.

Dziecięca wyobraźnie nas nie zawiodła i usłyszeliśmy wspaniałe opowieści, każda wyjątkowa, opowiadająca zupełnie inną historię, w części z nich widać inspiracje prawdziwymi wydarzeniami z ich życia, niekiedy bardzo smutnymi.” – opowiadają o swoim doświadczeniu. Fundacja TECHPOMAGA ma dziś materiał na pełnometrażowy film animowany, gdyż ilość materiału przekroczyła najśmielsze oczekiwania.

Potrzebne są fundusze!

Pełnometrażowy film pochłonie z pewnością więcej pieniędzy. Pierwotnie planowana była wersja krótkometrażowa, jednak organizatorzy nie chcą, by któreś dziecko poczuło się pominięte. Dlatego fundacja zbiera środki na dodatkowe godziny pracy montażystów i grafików, tak aby żadna z dziecięcych historii nie została pominięta. W tym celu została założona zrzutka, aby móc stworzyć film z wszystkimi jego bohaterami i sprawić dzieciom najpiękniejszy prezent na święta.

Osoby, które dodadzą swoją cegiełkę do filmu, wystąpią w napisach końcowych. Firmy, które chcą zostać częścią animacji i wpłacą kwotę 2 500 zł, będą miały okazję do pokazania swojego produktu lub logo w animacji. Jeżeli firma chce zostać sponsorem wspierającym, którego logo umieszczone będzie w odpowiedniej sekcji (nasi partnerzy), wystarczy wpłacić kwotę powyżej 500 zł.

Co dalej?

Artyści planują premierę filmu podczas uroczystej Wigilii w Domu Dziecka w Rumi. Będzie on również dostępny w serwisie YouTube, tak by każdy mógł się z nim zapoznać. Zwiastun akcji znajduje się tutaj.

W akcji możesz również pomóc, udostępniając informację albo zbiórkę. Dzięki tej akcji dzieci będą miały okazję uświadomić sobie, jak bardzo są wyjątkowe. Pomożemy?

Akcja Animacja - pomóż stworzyć prezent dla dzieci z Domu Dziecka w Rumi!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *