44-latek z Rumi zatrzymany za posiadanie narkotyków

44-latek z Rumi zatrzymany za posiadanie narkotyków

- kategoria Aktualności, Na sygnale
@Gazeta Rumska
44-latek z Rumi zatrzymany za posiadanie narkotyków Fot. Pomorska Policja

Policjantom z Wydziału Kryminalnego w Gdyni udało się zatrzymać 44-letniego mężczyznę z Rumi. Mieszkaniec naszego miasta posiadał około 3 kilogramów narkotyków. 11 lutego został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

Działania mundurowych rozpoczęły się od zatrzymania do kontroli kierowcy osobowej Toyoty. Podczas interwencji funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna zachowuje się bardzo nerwowo, a w trakcie legitymowania wyczuli zapach marihuany. Rozpoczęto przeszukanie, w czasie którego znaleziono marihuanę, a następnie amfetaminę i kokainę.

W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci znaleźli blisko 3 kilogramów narkotyków, które zabezpieczono i przekazano do badań biegłemu, zaś funkcjonariusze na poczet przyszłych kar zabezpieczyli ponad 150 tys. zł.

10 lutego 44-latek usłyszał zarzuty, a 11 został doprowadzony do sądu. Wcześniej przewieziono go do policyjnej celi. Zarówno prokurator, jak i policjanci wnioskują o aresztowanie mężczyzny. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Pomorska Policja

44-latek z Rumi zatrzymany za posiadanie narkotyków

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *