Przygotuj się do sezonu rowerowego i zaplanuj najciekawsze trasy

Przygotuj się do sezonu rowerowego i zaplanuj najciekawsze trasy

Przygotuj się do sezonu rowerowego i zaplanuj najciekawsze trasy

Czas na rower! Podczas akcji w Porcie Rumia, która rozpocznie się 22 maja, będzie można poznać ciekawe trasy w okolicach Rumi oraz dowiedzieć się więcej na temat rowerów i przygotować się do wiosennych wypraw. Dodatkowo w dniu rozpoczęcia akcji 22 maja od godziny 11:00 do 18:00 będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego.

Maj to doskonały czas na rowerowe wyprawy. Warto się do nich odpowiednio przygotować, by w trakcie przejażdżki cieszyć się widokami i nie martwić o usterki. Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkich miłośników wypraw na dwóch kółkach do udziału w akcji „Czas na rower”.

Od 22 maja do 5 czerwca w pasażu centrum handlowego będzie dostępna wystawa infografik, a na niej mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad związanych z turystyką rowerową. Będzie można dowiedzieć się, m.in. jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu oraz jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Coś dla siebie znajdą również poszukujący pomysłów na rowerowe wycieczki w okolicy. Będzie można także znaleźć na specjalnych planszach propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl.

Wiedzę zdobytą na wystawie w pasażu galerii handlowej uzupełnimy, oglądając filmy poradnikowe dostępne na profilu galerii w serwisie Facebook https://www.facebook.com/CentrumHandlowePortRumia.

Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jury wybierze spośród nich trzy, które zostaną nagrodzone.

Nie każdą naprawę roweru możemy przeprowadzić samodzielnie. Dlatego 22 maja w godzinach od 11:00 do 18:00 będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, czy zredukują luzy w układach rowerowych.

Akcja „Czas na rower” trwa od 22 maja do 5 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi w godzinach pracy galerii handlowej. Wystawę można odwiedzić od 22 maja do 5 czerwca. Z serwisu rowerowego skorzystamy 22 maja w godzinach 11.00-18.00. Natomiast filmy poradnikowe oraz konkurs dla rowerzystów będą dostępne pod adresem https://www.facebook.com/CentrumHandlowePortRumia/

Przygotuj się do sezonu rowerowego i zaplanuj najciekawsze trasy

Przygotuj się do sezonu rowerowego i zaplanuj najciekawsze trasy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *