Niespodzianki z okazji Dnia Mamy

Niespodzianki z okazji Dnia Mamy

Niespodzianki z okazji Dnia Mamy

Przed nami wyjątkowe święto – Dzień Mamy. Z tej okazji Port Rumia, we współpracy z Miejskim Domem Kultury, przygotował niespodzianki dla świętujących. W sobotę 29 maja tuż obok galerii handlowej, w specjalnie zaaranżowanej strefie relaksu, mamy skorzystają z chwili odpoczynku i porad kosmetologicznych. W tym czasie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych oraz przygotować upominki dla mam. Wstęp wolny.

Dzień Mamy już za chwilę, warto więc pamiętać o upominku, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Tych, którzy chcą przedłużyć celebrowanie tego wyjątkowego dnia, Port Rumia zaprasza do odwiedzania strefy relaksu mamy i dziecka, która w sobotę 29 maja pojawi się na parkingu przy galerii handlowej w pobliżu wejścia Hel. Na mamy i ich pociechy czeka tam wiele propozycji spędzenia wolnego czasu. Wszystkie atrakcje odbędą się z zachowaniem rygoru sanitarnego w przewiewnych namiotach.

Dzieci będą mogły odwiedzić kącik plastyczny, w którym pod okiem instruktora z Miejskiego Domu Kultury w Rumi  samodzielnie wykonają wyjątkowe upominki dla mam. W zależności od wieku i zainteresowań najmłodszych będą to kolorowe laurki, kwiatki z kolorowej bibuły oraz breloczki. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdej mamy!

Z kolei na mamy w strefie relaksu czekają same miłe niespodzianki. Będą mogły odpocząć na wygodnych leżakach przy relaksacyjnej muzyce oraz skorzystać z porad kosmetologicznych i wskazówek wizażysty.  Obecni na miejscu specjaliści podpowiedzą, jak dbać o urodę na co dzień i jak podkreślić jej atuty za pomocą makijażu i odpowiednio dobranej kolorystyki ubrań.

Atrakcje dla mam i dzieci w strefie na parkingu przed Portem Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi będą dostępne od godziny 10.00 do godziny 13.00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Rumi.

Niespodzianki z okazji Dnia Mamy

Niespodzianki z okazji Dnia Mamy