30-latek zatrzymany za kradzieże i włamania

30-latek zatrzymany za kradzieże i włamania

- kategoria Aktualności, Na sygnale
@Gazeta Rumska
30-latek zatrzymany za kradzieże i włamania

Łącznie aż trzynaście zarzutów związanych z kradzieżami i włamaniami usłyszał 30-latek z województwa lubelskiego. Zatrzymanie mężczyzny jest wynikiem działań funkcjonariuszy z Rumi.

W niedzielę kryminalni z Rumi ustalili sprawcę kradzieży i włamań, do których dochodziło w ostatnim czasie na terenie miasta, a następnie zatrzymali go. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Policja ustaliła już, że mężczyzna chodził nocą po mieście, sprawdzał które domy nie są zamknięte na klucz i czy mieszkańcy już śpią, a potem kradł pieniądze oraz biżuterię. Przestępca sprawdzał również czy samochody są otwarte i kradł elektronarzędzia.

To jeszcze nie wszystko. Mężczyzna posługiwał się nie należącą do niego kartą do bankomatu oraz posiadał dowody osobiste należące do innych osób. Jak ustalili kryminalni, sprzedawał on kradzione rzeczy. Na podstawie zebranych dowodów 30-latek usłyszał aż trzynaście zarzutów dotyczących kradzieży i włamań, przywłaszczenia dowodów osobistych oraz posiadania narkotyków.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.

30-latek zatrzymany za kradzieże i włamania

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *